Wianki na drzwi

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wianki na drzwi – ręcznie robione, unikalne dekoracje

Co może wyglądać piękniej na drzwiach niż doskonale dobrane do stylu wnętrza ręcznie robione wianki? Wiemy, że też uwielbiasz rękodzieło i cenisz sobie oryginalność, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wianki na drzwi, które stanowią prawdziwe dzieła sztuki z naturalnych kwiatów, traw i gałęzi.

To, co wyróżnia wianki na drzwi pośród innych dekoracji tego typu, to ich unikalność. Każdy produkt jest robiony na zamówienie, dlatego nigdy nie powstaną dwa takie same – dzięki temu zyskują unikalną duszę, która przekłada się na ich wyjątkowość.

Co więcej, jeśli tylko zadbasz o właściwą pielęgnację, będą Ci służyć perfekcyjnie przez długie lata, zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. To fantastyczna dekoracja na drzwiami przesuwnymi do spiżarni czy do salonu, a także na drzwi wejściowe. Każdy produkt, który tu widzisz to ozdoba gotowa do zawieszenia.

Tylko natura!

Wszystkie wianki na drzwi, które znajdziesz w tej kategorii, zostały wykonane wyłącznie z naturalnych  elementów – suszonych i odpowiednio stabilizowanych, dzięki czemu posłużą Ci długie lata. Dekoracje z naturalnych materiałów są trwałe, piękne, stylowe i najlepsze dla środowiska.

Nie znajdziesz w nich plastiku ani sztucznych materiałów, dlatego fantastycznie sprawdzą się we wszystkich domach szczególnie dbających o środowisko i ceniących sobie naturalne elementy designu. Do tego będą wyglądać bezbłędnie w zestawieniu z drzwiami przesuwnymi z naturalnego drewna – już niejednokrotnie miłośnicy wnętrzarstwa przekonali się, że to duet idealny.

Naturalne wianki na drzwi to połączenie delikatności i trwałości, możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich metod stabilizacji roślin wykorzystanych w kompozycjach. Znajdziesz tu naturalne kwiaty, źdźbła ozdobnych traw czy liście, które razem stworzą w Twoim wnętrzu niesamowicie przytulną, domową atmosferę.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 6 różnych wzorów wianków, od kompozycji bardziej stonowanych (Na Horyzoncie lub Lawendowe Opowieści), po niezmiernie bogate i ozdobne (Wiosenna Łąka lub Szum Traw).