„Dobra Marka 2020” dla RENO

Z radością informujemy, że marka RENO została wyróżniona prestiżowym odznaczeniem Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma oraz tytułem specjalnym Polska Dobra Marka 2020.

Ogólnopolski program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od jedenastu lat przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Głównym celem programu jest wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W ramach edycji 2020 zostały również docenione polskie marki z długoletnią tradycją, oferujące wysoką jakość produktów oraz cieszące się największym zaufaniem odbiorców. Marki te wyróżniono tytułem specjalnym: Polska Dobra Marka 2020.

Wyróżnienie Dobra Marka jest dla nas szczególnie istotne, gdyż przyznawane jest na podstawie badan opinii klientów. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona najsilniejszych marek na polskim rynku, a nasza marka jest doceniana przez konsumentów. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że dbamy o najwyższą jakość produktów. Jest to również ogromna motywacja do dalszej pracy. Dzięki temu możemy dalej się rozwijać i doskonalić naszą ofertę oraz realizować kolejne projekty.

Dziękujemy Wam za uznanie i zaufanie.

Dobra Marka 2020 dla RENOdrzwi