Linia Industrial

Drzwi przesuwne industrialne

Linia Industrial

Wybierz Kolor Drzwi
Szerokość drzwi
Wysokość drzwi
Rysunki techniczne

Drzwi nie ma w kolekcji? Zamów własny projekt:

Drzwi przesuwne

LARA (z lustrem)

1.550,002.040,00

Drzwi przesuwne

VERRIERE

2.800,004.090,00

Drzwi przesuwne

LOFT

2.150,002.840,00

Drzwi przesuwne

ATELIER 3

2.500,003.790,00
2.300,003.690,00

Drzwi przesuwne

GLASSO (ze szkłem)

2.300,003.590,00

Drzwi przesuwne

PIANO

2.150,002.840,00

Drzwi przesuwne

ATELIER 4

2.500,003.790,00

Drzwi przesuwne

OSBE

1.345,001.635,00

Drzwi przesuwne

ATELIER 1

2.500,003.790,00

Drzwi przesuwne

TABLO

1.520,001.885,00

Drzwi przesuwne

ATELIER 2

2.500,003.790,00
Rysunki techniczne

Drzwi nie ma w kolekcji? Zamów własny projekt:


Drzwi industrialne – pasują na miarę XXI wieku

Ogromne przestrzenie, niewielka paleta barw, umiarkowanie, a nawet surowość wnętrza – to cechy określające styl industrialny, w którym wszystkie elementy mogą być stylizowane na dotknięte zębem czasu. I nic w tym dziwnego, to przecież – siłą rzeczy – w latach 50. XX wieku w opuszczonych magazynach, fabrykach, w osamotnionych przestrzeniach swoje miejsca zaczęli znajdować artyści, wypełniając pustkę własnymi wizjami wnętrz i nielicznymi, przypadkowymi meblami, niekoniecznie do siebie pasującymi. Dziś ten styl wciąż jest na fali i chętnie przygarnia do siebie także drzwi przesuwne industrialne.

Ten ostatni krzyk mody świetnie wkomponuje się w wysokie przestrzenie z długimi oknami. W przestrzenie, w których króluje to, co dawniej nie stanowiło powodu do chluby, a więc drewno, szkło, beton, słupy, instalacje czy kable. Ponieważ ten styl kocha pokazywać elementy kojarzące się poniekąd z fabrykami, kocha metalowe szyny i przesuwne drzwi industrialne poruszane za pomocą tychże szyn.

Drzwi industrialne – idealne do loftowych pomieszczeń

Ponieważ drzwi przesuwne w stylu industrialnym są wykonane właśnie z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny lub bezbarwny, do której odpowiednio, z ukierunkowaniem na właściwy design, dodano elementy szklane lub drewniane, tworząc surowe formy, idealnie pasujące do wnętrz, w których królują te same elementy, a więc metal, szkło, ale też zimny beton. Ten styl powołuje do życia wnętrza z charakterem, nastawione absolutnie na innowacyjne rozwiązania, skierowane na tory XXI wieku, dalekie od tradycji, ale jednocześnie praktyczne.

Niekoniecznie jednak stawia się tutaj na materiały drewniane lub szklane. Czasem dobrze pójść inną drogą i postawić na tablicówkę, żeby otrzymać niesamowity efekt, jaki daje choćby model TABLO – wykonany z płyty meblowej pomalowanej farbą tablicową. Te drzwi przesuwne industrialne doskonale sprawdzą się w biurze, gdzie wykonywanie notatek jest jak najbardziej wskazane, ale również w restauracji, gdzie – zamiast na wywieszonej karcie – menu dnia będzie można po prostu zapisać na tablicy, skąd stanie się dla każdego widoczne.

Te modele są trendy!

Nie możemy nie wspomnieć o jednym z naszych ulubionych modeli, mianowicie o OSBE, wykonanym z – pokrytej matowym, zabezpieczającym przed czynnikami zewnętrznymi lakierem – płyty OSB, wstawionej niczym lustro do metalowej ramy w kolorze czarnym lub surowego metalu. Nieco przypomina tablicę do zawieszania karteczek z ważnymi informacjami, więc może sprawdzi się również w tej roli. Te drzwi przesuwne industrialne z pewnością zadowolą zwolenników loftowych wnętrz. Łączą w sobie niebanalny design oraz praktyczność, dodatkowy atrybut to przystępna cena.

Na uwagę zasługują też drzwi przesuwne w stylu industrialnym Lara, złożone z lustra w metalowej oprawie, z wbudowanymi wieszakami. Wersja z lustrem przyda się w przedpokoju, sypialni, garderobie, ale także w sklepach, szczególnie z odzieżą damską czy z kosmetykami, bo między innymi w tych sklepach klientki szukają swego odbicia, by sprawdzić, czy dobrany kosmetyk pasuje do ich twarzy. To wersja, której wieszaki, wbudowane u góry, są mocne i wiele wytrzymają. Dołączono je również do modelu Atelier, wystarczy tylko dokupić prowadnicę.

Coś dla małego i coś dla większego wnętrza

Atelier będzie korzystnie prezentować się w małych, jak i większych pomieszczeniach i pozwoli na swego rodzaju udział w wyborze ostatecznej wersji tym, którzy się na nie skuszą, ponieważ to Klient zdecyduje, jakim materiałem będą wypełnione cztery osobne części. Możliwe opcje to, jak na nowoczesny styl przystało, szkło lub stal. Dodajmy, że w przypadku szkła nie trzeba obawiać się jego rozbicia, na przykład podczas trzaśnięć spowodowanych przeciągiem, ponieważ to materiał odporny na stłuczenia. Z kolei system drzwi przesuwnych industrial Loft będzie znakomicie prezentować się w wersji ze starym drewnem.