Klamki i zamki

Klamki dwustronne

FUSION okrągła

350,00

Klamki dwustronne

FUSION podłużna

492,00

Klamki i zamki

INNER

100,00175,00

Klamki i zamki

Biały INNER

100,00175,00

Klamki dwustronne

Zestaw PI + FLAT

195,00

Klamki i zamki

Zamek zasuwa DROP

48,00

Klamki i zamki

PROSTA

75,00

Klamki dwustronne

Zestaw INNER

190,00340,00

Klamki i zamki

Haczyk czarny do drzwi

48,00

Klamki dwustronne

Zestaw Biały INNER

190,00340,00

Klamki i zamki

Haczyk srebrny do drzwi

48,00

Klamki dwustronne

Zestaw INNER + PROSTA

170,00245,00

Klamki i zamki

KADA

130,00
70,00
70,00

Klamki dwustronne

Zestaw KADA

250,00

Klamki i zamki do drzwi przesuwnych

Drewniane drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie w niewielkich wnętrzach, co pozwala na oszczędność cennej przestrzeni. Nie oznacza to jednak, że należy z nich zrezygnować w dużych domach, gdzie prezentują się równie okazale i pięknie. Dla łatwiejszego montażu i użytkowania drzwi przesuwnych, należy wyposażyć je w odpowiednie klamki i zamki.

W sklepie internetowym Reno znajdą Państwo szeroki asortyment tego rodzaju produktów, wyróżniających się połączeniem prostoty z elegancją, tworząc wyjątkowy element każdych drzwi. Wszystkie klamki i zamki, wykonane zostały z najwyższej jakości stali, utrzymane w odcieniu czarnego matu. Prezentujemy produkty, przeznaczone specjalnie do drzwi przesuwnych naściennych. Świetnie sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza. Klamki oraz zamki do drzwi przesuwnych umożliwią ich komfortowe otwieranie i zamykanie, oddzielając przy tym poszczególne przestrzenie.

Stal w połączeniu z drewnem, czyli zachwycająca całość

Prezentowana oferta klamek i zamków do drzwi przesuwnych utrzymana jest w odcieniach czarnego matu. Produkty wykonane zostały ze stali i metalu, gwarantujących nie tylko solidność i wytrzymałość, ale przede wszystkim wyjątkowy, ponadczasowy wygląd.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment, składający się z różnego rodzaju klamek oraz zamków przesuwnych, tak by móc idealnie dopasować je do typu drzwi lub stylu aranżacji wnętrza. Prezentujemy modele haczyków o charakterze nowoczesnym i rustykalnym, będące świetną alternatywą dla tradycyjnych zamków. Polecamy połączenie klamek i zamków z drewnianymi drzwiami przesuwnymi z naszych trzech wyjątkowych kolekcji: elegance, industrial oraz rustical. Razem stworzą naprawdę kompletną i przepiękną całość. Stal efektownie będzie kontrastować z pięknem naturalnego, szlachetnego drewna. Dzięki temu, drzwi przesuwne w połączeniu z klamkami i zamkami z naszej oferty, podkreślą każde wnętrze, dodając mu oryginalnego i niepowtarzalnego uroku. Nie tylko ułatwią ich otwieranie i zamykanie, ale przede wszystkim stworzą w pełni kompletny produkt.

Wszystkie wymienione akcesoria sprawdzą się przy każdy modelu drzwi przesuwnych z naszych kolekcji. Wystarczy wybrać produkty i cieszyć się nowym elementem, zarówno funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym w swoim wnętrzu!

Nadaj praktyczności drzwiom przesuwnym

Na praktyczność drzwi przesuwnych wpływa głównie odpowiednio dobrany zamek i klamka. Dopiero razem tworzą one zestaw, który ma prawo funkcjonować w każdym pomieszczeniu. Drzwi przesuwne z klamką i zamkiem idealnie sprawdzą się w niewielkich łazienkach, gdzie umożliwią zaoszczędzenie przestrzeni, jednocześnie gwarantując bezproblemowe zamykanie ich na kluczyk.

Oferujemy Państwu kompletne zestawy produktów, wyposażone w narzędzia zapewniające łatwy montaż. Staranne wykonanie klamek i zamków do drzwi przesuwnych sprawia, że elementy te dopełniają aranżację całego pomieszczenia, jednocześnie wpływając na wygodę użytkowania uchwytu do otwierania i zamykania. Dzięki uzupełniającej się ofercie Reno, można bardzo łatwo skompletować wszystkie produkty, które każdemu wnętrzu dodadzą wyjątkowego charakteru.