Klamki i zamki

Klamki i zamki

Klamki jednostronne

INNER

50.00100.00

Klamki jednostronne

KADA

95.00
48.00

Klamki jednostronne

PROSTA

50.00

Klamki dwustronne

Zestaw INNER

95.00190.00
48.00

Klamki dwustronne

Zestaw KADA

180.00

Klamki jednostronne

PI

95.00

Klamki dwustronne

Zestaw INNER + PROSTA

95.00145.00

Klamki jednostronne

FALEN

95.00
195.00330.00
48.00

Klamki i zamki do drzwi przesuwnych

Drewniane drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie w niewielkich wnętrzach, co pozwala na oszczędność cennej przestrzeni. Nie oznacza to jednak, że należy z nich zrezygnować w dużych domach, gdzie prezentują się równie okazale i pięknie. Dla łatwiejszego montażu i użytkowania drzwi przesuwnych, należy wyposażyć je w odpowiednie klamki i zamki.

W sklepie internetowym Reno znajdą Państwo szeroki asortyment tego rodzaju produktów, wyróżniających się połączeniem prostoty z elegancją, tworząc wyjątkowy element każdych drzwi. Wszystkie klamki i zamki, wykonane zostały z najwyższej jakości stali, utrzymane w odcieniu czarnego matu. Prezentujemy produkty, przeznaczone specjalnie do drzwi przesuwnych naściennych. Świetnie sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza. Klamki oraz zamki do drzwi przesuwnych umożliwią ich komfortowe otwieranie i zamykanie, oddzielając przy tym poszczególne przestrzenie.

Stal w połączeniu z drewnem, czyli zachwycająca całość

Prezentowana oferta klamek i zamków do drzwi przesuwnych utrzymana jest w odcieniach czarnego matu. Produkty wykonane zostały ze stali i metalu, gwarantujących nie tylko solidność i wytrzymałość, ale przede wszystkim wyjątkowy, ponadczasowy wygląd.

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment, składający się z różnego rodzaju klamek oraz zamków przesuwnych, tak by móc idealnie dopasować je do typu drzwi lub stylu aranżacji wnętrza. Prezentujemy modele haczyków o charakterze nowoczesnym i rustykalnym, będące świetną alternatywą dla tradycyjnych zamków. Polecamy połączenie klamek i zamków z drewnianymi drzwiami przesuwnymi z naszych trzech wyjątkowych kolekcji: elegance, industrial oraz rustical. Razem stworzą naprawdę kompletną i przepiękną całość. Stal efektownie będzie kontrastować z pięknem naturalnego, szlachetnego drewna. Dzięki temu, drzwi przesuwne w połączeniu z klamkami i zamkami z naszej oferty, podkreślą każde wnętrze, dodając mu oryginalnego i niepowtarzalnego uroku. Nie tylko ułatwią ich otwieranie i zamykanie, ale przede wszystkim stworzą w pełni kompletny produkt.

Wszystkie wymienione akcesoria sprawdzą się przy każdy modelu drzwi przesuwnych z naszych kolekcji. Wystarczy wybrać produkty i cieszyć się nowym elementem, zarówno funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym w swoim wnętrzu!

Nadaj praktyczności drzwiom przesuwnym

Na praktyczność drzwi przesuwnych wpływa głównie odpowiednio dobrany zamek i klamka. Dopiero razem tworzą one zestaw, który ma prawo funkcjonować w każdym pomieszczeniu. Drzwi przesuwne z klamką i zamkiem idealnie sprawdzą się w niewielkich łazienkach, gdzie umożliwią zaoszczędzenie przestrzeni, jednocześnie gwarantując bezproblemowe zamykanie ich na kluczyk.

Oferujemy Państwu kompletne zestawy produktów, wyposażone w narzędzia zapewniające łatwy montaż. Staranne wykonanie klamek i zamków do drzwi przesuwnych sprawia, że elementy te dopełniają aranżację całego pomieszczenia, jednocześnie wpływając na wygodę użytkowania uchwytu do otwierania i zamykania. Dzięki uzupełniającej się ofercie Reno, można bardzo łatwo skompletować wszystkie produkty, które każdemu wnętrzu dodadzą wyjątkowego charakteru.