Linia Elegance

Kolor Drzwi
Szerokość Drzwi
Wysokość Drzwi
Kolor Drzwi
Szerokość Drzwi
Nie wiesz jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego?
Skorzystaj z poradnika zakupowego

Drzwi przesuwne

KAMA

1.725,003.225,00

Drzwi przesuwne

FINKA dwuskrzydłowe

3.199,006.849,00

Drzwi przesuwne

FINKA

1.725,003.225,00

Drzwi przesuwne

CARO

1.725,003.225,00

Drzwi przesuwne

SKOLE

1.775,002.575,00

Drzwi przesuwne

CARO dwuskrzydłowe

3.199,006.849,00

Drzwi przesuwne

KAMA dwuskrzydłowe

3.199,006.849,00

Drzwi przesuwne

SKOLE dwuskrzydłowe

3.399,006.749,00

Drzwi przesuwne

MIRRA (z lustrem)

2.075,003.675,00

Drzwi przesuwne

2IKS

1.725,003.225,00

Drzwi przesuwne

RAMA

1.675,002.575,00

Drzwi przesuwne

RAMA dwuskrzydłowe

3.199,006.749,00

Drzwi przesuwne

LINJE

1.675,002.575,00

Drzwi przesuwne

IKS

1.725,002.625,00

Drzwi przesuwne

ZET

1.725,002.625,00

Biel Collection

Biała FINKA

2.974,003.924,00
Nie wiesz jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego?
Skorzystaj z poradnika zakupowego

Rysunki techniczne
Drzwi nie ma w kolekcji? Zapytaj o indywidualny projekt:

Drzwi eleganckie, sosną pachnące

Jeśli pasjonuje nas styl rustykalny, ale nie chcemy całkowicie mu się poddawać, przy aranżacji wnętrza mieszkania powinniśmy zastanowić się nad stylem nieco bardziej eleganckim, a zarazem prostym i powiązanym w dużej mierze z klasycznym „barn door”. Możemy to osiągnać poprzez postawienie na drzwi przesuwne z drewna. My proponujemy model sosnowy, budowany na stylu „barn door”, a więc o prostej formie i wciąż nieodmiennie historycznie związany z wrotami od stodoły, ale jednak o wiele bardziej wyszukany niż wersja rustykalna, lecz tak samo praktyczny i nadający pomieszczeniom nieco szyku.

Sprawdź też: 5 powodów, dla których zakochasz się w drzwiach Reno

Drzwi przesuwne sosnowe wykonano na bazie ramy drewnianej, tak więc z przodu, jak i z tyłu wyglądają podobnie. Różni je jedynie to, że mogą być całkowicie pozbawione jakiegokolwiek wzoru, ale mogą też posiadać wzór w postaci połączonych poprzecznie desek, które są elementem ozdobnym, zbliżonym do stylistyki „barn door”. Mamy do czynienia z drewnem szczotkowanym, a jednocześnie to wersja bardziej stabilna od innych, o mocniejszej konstrukcji, szczególnie warto więc wziąć je pod uwagę przy większych pomieszczeniach, dla których na zamówienie wykonujemy model do 3 metrów wysokości i 3 metrów szerokości.

Bogata paleta barw kryjących i tych, które nie zasłaniają rysunku drewna

Warto na chwilę zatrzymać się przy kolorach bejc i olejów, wśród których do wyboru jest między innymi barwa jesionu, dębu, starego dębu, dębu rustykalnego czy cappuccino. Możliwości są nieograniczone, a dodatkowo – dzięki szczotkowaniu – wzór, jaki widnieje na drewnie, będzie widoczny nawet przy pokrywającym go kolorze. W naszej ofercie obowiązuje widoczność naturalnej faktury drewna, nawet przy zastosowaniu kolorów krających, a tych w palecie RAL mamy nieskończoną ilość.

Sprawdź też: Przesuwne drzwi do garderoby - oszczędność miejsca

To nie jedyna zaleta, ponieważ nasze drzwi przesuwne sosnowe spełniają wszystkie wymagania, a więc są solidne, wytrzymałe – nie ugną się pod lada trzaskiem, a w dodatku są łatwe w montażu, więc można sobie poradzić z nim samemu, bez wzywania fachowca i tracenia dodatkowych pieniędzy. Zastosowany w nich system przesuwany jest prosty w obsłudze, a dodatkowo podkreśla styl. Do tej linii, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, pasują wszystkie systemy przesuwne, zarówno w rustykalnym, jak i w szykownym wykończeniu: model Skole z systemem Hamak będzie bardzo elegancki, model Kama z systemem Podkowa z sukcesem nawiąże do tradycyjnych „barn door”.

System przesuwania, który podkreśla styl drzwi

Szczególną uwagę warto zwrócić na drzwi przesuwne drewniane z lustrem – Mirra, idealne do sypialni i do garderoby, wykonane z litego drewna, o grubości czterech centymetrów. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią, aby ich ściany były zajmowane przez coś innego niż lustra, a jednocześnie chcą móc zobaczyć się w całej okazałości. Model, podobnie jak wszystkie inne, zostanie wykonany zgodnie z parametrami (szerokość, wysokość, kolor) podanymi przez Klienta i doskonale skomponuje się z oferowanymi przez nas klamkami oraz systemami przesuwanymi.

Sprawdź też: Drzwi przesuwne z lustrem – nasze inspiracje

Drzwi przesuwne sosnowe mają jeszcze jedną, prawdopodobnie najważniejszą zaletę, mianowicie pozwalają na zachowanie własnej przestrzeni, a jej odrobina jest potrzebna każdemu, choćby przy spędzeniu wolnego czasu z książką, przy słuchaniu ulubionej muzyki, podczas pracy, snu czy by się wyciszyć. Dzięki temu rozwiązaniu rodzeństwo nie będzie musiało rywalizować o to, kto tego dnia zajmie pokój na górze, do którego nie docierają hałasy, tato w spokoju skończy przyniesiony z pracy projekt, babcia pozwoli sobie na małą drzemkę, a potem będzie można znów przesunąć „osłonę” i cieszyć się swoim towarzystwem.