Zamki

Klamki i zamki

Zamek zasuwa DROP

48,00

Klamki i zamki

Haczyk czarny do drzwi

48,00

Klamki i zamki

Haczyk srebrny do drzwi

48,00

Klamki i zamki

Zamek hakowy HAK

195,00330,00

Zamki

W naszym sklepie internetowym Reno znajdą Państwo zamki do drzwi, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Właściwie każdy z nas ma w swoich drzwiach, czy to wejściowych, czy to wewnętrznych, jakikolwiek zamek. Tego jesteśmy nauczeni i na co dzień cenimy sobie zabezpieczenia, które zapewniają nam komfort i poczucie bezpieczeństwa każdego dnia. A jeśli do tego estetycznie się prezentują… nic lepszego!

Zasuwa DROP

Na stronie w zakładce klamki i zamki, znajdą Państwo aż cztery rodzaje takich zabezpieczeń. Jednym z nich jest zamek zasuwa DROP. Świetnie nadaje się do różnego typu pomieszczeń. Wolisz, żeby był montowany od wewnątrz? A może jednak chciałbyś zamontować go od zewnętrznej strony? Z tym także sobie poradzimy. Zasuwa to świetne zabezpieczenie wykonane z solidnych i trwałych materiałów.

Haczyk rustykalny, zamek wpuszczany typu HAK

Kolejnym w ofercie jest zamek hakowy do drzwi przesuwnych, i to nie byle jaki. Jeśli marzą Państwo o stylu rustykalnym we własnym domu, to mamy świetną propozycję. Model, który znalazł się w naszej ofercie, jest bardzo prosty w montażu oraz samym użytkowaniu. Świetnie nadaje się do łazienek. Wykonany został z metalu w kolorze ciemnoszarym, więc nadaje się właściwie do każdej, nawet najbardziej wymagającej stylizacji.

Potrzebujesz zamka do biura albo pomieszczenia, w którym po prostu przechowujesz ważne rzeczy osobiste? Najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie więc montaż zamka wpuszczanego do drzwi, który będzie doskonale chronił Twoją prywatność. Zamek wpuszczany przeznaczony jest do drzwi przesuwnych, które dzięki niemu można w bardzo prosty sposób zablokować. Charakterystyczny dla tego modelu jest fakt, że jest on jednostronny, czyli zamykany tylko z jednej strony.

Poszukujesz haczyka do zamykania drzwi od wewnątrz, najprostszego, jak tylko się da? W naszym sklepie internetowym także taki zakupisz. Jest to zamek praktyczny, nadający się do każdej stylizacji. Łatwy w montażu, wykonany ze stali nierdzewnej.

W naszej ofercie mają Państwo do wyboru kilka rodzajów zamków do drzwi przesuwnych / wewnętrznych. Są one funkcjonalne i proste w użytkowaniu. Każdy z nich wykonany został z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nabywają Państwo produkt w dobrej cenie, ale też dobrej jakości.