Klamki jednostronne

Klamki i zamki

INNER

100,00175,00

Klamki i zamki

Biały INNER

100,00175,00

Klamki i zamki

PROSTA

75,00

Klamki i zamki

KADA

130,00
70,00
70,00

Klamki jednostronne

Każdy, kto lubi prostotę lub zależy mu na tym, żeby wprowadzić ją do swojego domu, powinien przejrzeć ofertę klamek jednostronnych w sklepie internetowym Reno. Oferujemy wiele różnych modeli, które swoim stylem zachwycą każdą osobę, pragnącą wprowadzić do prywatnego wnętrza minimalistyczne rozwiązania. Warto więc zauważyć, że dzięki takim małym elementom można urządzić dom w swoim stylu.

Minimalizm i dopasowanie

W ofercie Reno znalazły się klamki w czarnym kolorze, co sprawdzi się w każdej, nawet najbardziej wymagającej stylizacji. Modele dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki temu każdy potencjalny klient może dopasować je do swojej wygody. Idealnie nadają się do drewnianych drzwi przesuwnych. Najczęściej wykorzystuje się je wewnątrz pomieszczeń. Świetnie sprawdzają się także w drzwiach do spiżarni, czy biurowych.

Elegancja i wygoda

Klamki jednostronne są wygodne, praktyczne, minimalistyczne i pięknie wyglądają. Mają głównie zastosowanie do tych pomieszczeń, w których nie ma potrzeby użycia klamek z dwóch stron. Najczęściej będzie to więc garderoba, spiżarnia, schowek, czy też zasłonięcie niewielkiej wnęki (np. na biuro do pracy). Są bardzo praktyczne, a do tego wyglądają naprawdę elegancko. Dzięki temu nie trzeba iść na kompromisy i można wybrać klamkę, która zachwyca swoją funkcjonalnością i elegancką, ponadczasową prostotą.

Różne modele

W sklepie Reno znajdziesz zarówno klamkę wpuszczaną do środka (Inner), jak i klamki wystające. Model Inner wymaga specjalistycznego montażu, dlatego też klienci Reno mogą zdecydować się na zakup klamki wraz z montażem. Klamka Inner jest wpuszczana do przesuwnych drzwi drewnianych. Wykonana ze stali, malowana proszkowo. Jest najmniejsza ze wszystkich, dostępnych w sklepie propozycji.

Pozostałe klamki (Kada, Prosta, Falen) także wykonane zostały ze stali. Są jednak innego kształtu, bardziej rustykalne, przestrzenne, przyciągające wzrok. Te modele wymagają samodzielnej instalacji.

Produkty dostępne są w przyzwoitych cenach, dlatego na pewno każdy, potencjalny klient Reno wybierze coś, co wkomponuje się w jego otoczenie. Spośród kilku modeli klamek można wybrać taką, która będzie pasowała do naszego stylu. Różnorodność zdecydowanie więc pomaga w wyborze.