Klamki dwustronne

Klamki i zamki

FUSION okrągła

350,00

Klamki i zamki

FUSION podłużna

492,00

Klamki i zamki

Zestaw PI + FLAT

195,00

Klamki i zamki

Zestaw INNER

190,00340,00

Klamki i zamki

Zestaw Biały INNER

190,00340,00

Klamki i zamki

Zestaw INNER + PROSTA

170,00245,00

Klamki i zamki

Zestaw KADA

250,00

Klamki dwustronne

W sklepie internetowym Reno znajdą Państwo ofertę klamek dwustronnych wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Klamki to nieodłączny element każdych drzwi. Warto więc, montując w domu drzwi, wybrać klamki, które zapewnią nam komfort i oczekiwaną wygodę użytkowania. Oczywiście ważne jest też to, aby świetnie się prezentowały i były spójne z charakterem drzwi, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dwustronna klamka Inner

Jeśli lubisz prostotę i minimalizm, to ta klamka jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jej klasyczny, czarny kolor sprawia, że pasuje właściwie do każdego pomieszczenia i modelu drzwi. Swoim prostym stylem potrafi oczarować nawet najbardziej wymagającą osobę. Wykonana została ze stali proszkowej co wpływa na jej wytrzymałość. Klamka Inner to idealne rozwiązanie w przypadku, kiedy nie chcemy montować tradycyjnych modeli wystających, a postawić na praktyczność i pewnego rodzaju wyrafinowanie. Jest ona bardzo wygodna w użyciu i świetnie pasuje do drzwi przesuwnych. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup, wraz z klamką wysyłamy niezbędny zestaw śrub do jej zamontowania.

Klamka dwustronna Kada

Kolejną klamką dwustronną, którą oferujemy w sklepie Reno jest model Kada. To klamka wykonana ze stali malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Nadaje się tylko do drzwi drewnianych, montowana po obu ich stronach. Co więcej, każdy z oferowanych w sklepie Reno systemów uwzględnia w zestawie stopery. Należy je jedynie odpowiednio wyregulować, aby od strony wewnętrznej klamka nie uderzała w ścianę.

Styl, jaki prezentuje klamka Kada jest prosty, ale zarazem oryginalny. Z łatwością można ją chwycić i przesunąć drzwi. To model przystosowany właściwie tylko do drzwi przesuwnych.

Klamka Inner wraz z klamką Prosta

Klamka Inner powinna być zamontowana od strony ściany, natomiast klamka Prosta od drugiej strony. Dzięki temu otrzymujemy dwa rozwiązania w jednych drzwiach przesuwnych. Obie klamki zostały stworzone z myślą o drzwiach drewnianych. Ich styl będzie pasował właściwie do każdego pomieszczenia, nadając mu prostoty i elegancji. Obie malowane są na kolor czarny i wykonane ze stali, co zapewnia im trwałość.