DLA ARCHITEKTÓW I PROFESJONALISTÓW

Witaj na stronie dla specjalistów

W firmie Reno ogromnie cenimy sobie współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Wiemy, jak ważna jest ich rola w tworzeniu niepowtarzalnych, stylowych, a zarazem funkcjonalnych przestrzeni.

Poniżej znajdziecie materiały w postaci specyfikacji technicznych, wizualizacji CAD i szczegółowych instrukcji montażu, które ułatwią prezentację naszych rozwiązań klientom. Zachęcamy Was przede wszystkim do zamówienia zestawu próbek kolorów. Oferujemy także pomoc techniczną i służymy radą na każdym etapie realizacji projektu. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą dobrać system drzwi przesuwnych odpowiedni do warunków technicznych, dostępnej powierzchni, czy materiału, z którego zbudowano ściany i sufity.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy długofalowej. Jeżeli jesteś nią zainteresowana/zainteresowany napisz do nas maila na architekci@reno-reno.pl. Lubimy współpracę na partnerskich warunkach dlatego staramy się wspierać zaprzyjaźnione studia i architektów pokazując ich prace na naszym blogu (cykl Poznaj Architekta) lub w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz mieć pewność, że dokonasz właściwych pomiarów i nic Ci nie umknie w trakcie planowania? Zobacz nasz poradnik zakupowy!


Informacje
kontaktowe

+48 799 399 390 (Pn-Pt: 9-12)

architekci@reno-reno.pl

Ekspozycja naszych drzwi i systemów

W Forum Designu w Krakowie oraz Warszawie można zobaczyć wybrane modele naszych drzwi wraz z systemami przesuwnymi. Dodatkowo są tam dostępne wszystkie próbki naszych kolorów oraz fachowa pomoc.

www.forumdesignu.pl

Więcej Informacji

Nasz Instagram

Możesz też zajrzeć na naszego bloga