RENO DRZWI – O nas

Jesteśmy firmą Reno, która specjalizuje się w drzwiach przesuwnych oraz naściennych systemach drzwi przesuwnych. Wszystkie nasze drzwi produkujemy od początku do końca w warsztacie pod Warszawą w Polsce. Od 2014 roku produkujemy i dostarczamy szyte na miarę rozwiązania drzwi przesuwnych dla klientów w całej Europie. Dziś w naszej ofercie znajdują się drzwi drewniane, drzwi metalowe i szklane, systemy przesuwne, klamki i zamki do drzwi przesuwnych oraz niewielka gama akcesoriów, wszystkie dedykowane do naściennych systemów.

Co wyróżnia drzwi przesuwne – łączą w sobie funkcjonalność i design, dzięki czemu są praktyczną, a zarazem niepowtarzalną ozdobą, uzupełniającą wystrój wnętrza. Naszą misją jest dostarczenie drzwi przesuwnych do wszystkich domów i realizacja najpiękniejszych pomysłów klientów na nietuzinkowe wnętrze.

„Wierzymy, że drzwi przesuwne wyrażają doskonałą harmonię designu i funkcjonalności.”

zał. 2014

ponad 9 lat doświadczenia

+5,000

ręcznie wykonanych drzwi

4.81/5

opinie klientów

Design

Nasze drzwi są stworzone, aby się wyróżniać! Nie można ich nie zauważyć, i są one wykonane tak, aby były częścią stylu, który chcesz stworzyć. W naszym portfolio znajdziesz drzwi przesuwne z głęboko szczotkowanego drewna, odważne kolory oraz nietuzinkowe uchwyty. Współpracujemy z projektantami przemysłowymi w Europie, aby zapewnić piękny design, wyjątkową funkcjonalność i bezpieczeństwo wszystkich naszych produktów. I stale je ulepszamy, aby zapewnić najwyższe standardy jakości.

Produkcja

Nasze drzwi nie pochodzą z linii montażowych masowej produkcji, lecz wykonywane są na indywidualne zamówienia. W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty, które są wysoce konfigurowalne. Szeroki wybór modeli, rozmiarów i kolorów pozwala na tysiące możliwych konfiguracji. Dodatkowo wykonujemy indywidualne projekty drzwi, które są dostosowane do ograniczeń przestrzennych i wymagań funkcjonalnych wnętrza.

Nasz zakład produkcyjny jest zaprojektowany tak, aby łączyć tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiadamy jedną z najlepszych 5-osiowych maszyn CNC oraz specjalnie zaprojektowane maszyny szczotkujące, które pracują obok doświadczonych stolarzy.

Jakość

Świadomie dobieramy naszych dostawców pod kątem materiałów najlepszej jakości. 95% wszystkich surowców lub komponentów pochodzi z Europy, a naszym celem jest osiągnięcie 100% w tym roku. Naturalne drewno pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i zrównoważonych źródeł. Naszym priorytetem jest ochrona środowiska i jakości produktu. Dlatego też używamy w 100% naturalnych olejów i farb wodnych, które są przyjazne dla ludzi i środowiska.

Klient

Nasze zaangażowanie i jakość usług zostały docenione! Na podstawie badań konsumenckich otrzymaliśmy nagrodę Laur Konsumenta za Odkrycie Roku 2020 oraz nagrodę Dobra Marka 2020 za Jakość, Zaufanie, Reputację. Służymy kompleksowym doradztwem i towarzyszymy klientowi od początku do końca w procesie wyboru, zakupu i produkcji drzwi. Klienci często udostępniają zdjęcia naszych produktów w mediach społecznościowych, a my prezentujemy je również na naszych fanpage’ach. Obsługa klienta leży u podstaw tego doświadczenia.

Zespół

Nasze drzwi wyróżniają się zaangażowaniem zespołu, który je tworzy. Ponieważ każdy z nas spędza w pracy znaczną część swojego życia, bardzo ważna jest dla nas atmosfera miejsca, do którego codziennie chodzimy. Dbamy o to, aby kobiety stanowiły co najmniej połowę naszych współpracowników i nie rozróżniamy wynagrodzeń na podstawie płci. Nie dyskryminujemy ze względu na płeć, wiek, narodowość czy rasę. Tworzymy przyjazne i inkluzywne środowisko dla wszystkich ludzi, którzy pracują z pasją i których zauroczą nasze drzwi 🙂