Drzwi dwuskrzydłowe

Kolor Drzwi
Szerokość Drzwi
Wysokość Drzwi
Kolor Drzwi
Szerokość Drzwi
Nie wiesz jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego?
Skorzystaj z poradnika zakupowego
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

FINKA dwuskrzydłowe

2.699,006.349,00

Drzwi dwuskrzydłowe

MODERN D1 dwuskrzydłowe

4.150,007.950,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

ATELIER 4 dwuskrzydłowe

6.200,0010.199,00
-500 zł

Drzwi przesuwne

CARO dwuskrzydłowe

2.699,006.349,00

Drzwi dwuskrzydłowe

MINIMALIST 4

8.747,0010.147,00
-500 zł

Drzwi przesuwne

KAMA dwuskrzydłowe

2.699,006.349,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

SKOLE dwuskrzydłowe

2.899,006.249,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

VERRIERE dwuskrzydłowe

6.800,0010.799,00

Drzwi dwuskrzydłowe

MINIMALIST 3

8.747,0010.147,00
-500 zł

Drzwi przesuwne

LARA dwuskrzydłowe

3.300,004.899,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

RAMA dwuskrzydłowe

2.699,006.249,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

ATELIER 3 dwuskrzydłowe

6.200,0010.199,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

VECO dwuskrzydłowe

5.355,007.499,00
-500 zł

Drzwi dwuskrzydłowe

GLASSO dwuskrzydłowe

5.300,008.799,00

Drzwi dwuskrzydłowe

MODERN D2 dwuskrzydłowe

4.150,007.950,00

Drzwi dwuskrzydłowe

MODERN D2 dwuskrzydłowe

4.150,007.950,00
Nie wiesz jak dobrać rozmiar drzwi i systemu przesuwnego?
Skorzystaj z poradnika zakupowego

Rysunki techniczne
Drzwi nie ma w kolekcji? Zapytaj o indywidualny projekt:

Drzwi dwuskrzydłowe

Odświeżenie wyglądu pomieszczenia w sposób stylowy potrafi być trudnym przedsięwzięciem, w którym warto postawić na odpowiednie rozwiązania. Przesuwne drzwi dwuskrzydłowe z naszej oferty znakomicie sprawdzą się w takim celu. Dysponujemy szerokim wyborem modeli o różnych szerokościach i wysokościach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wielkość skrzydeł do wnętrza, w którym zamierzasz je zamontować. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drewniane drzwi dwuskrzydłowe na lata

Oryginalne, drewniane skrzydła drzwiowe znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w wielu różnych stylach. Charakteryzują się pięknym, klasycznym wyglądem, który w zależności od anturażu może być wyrazisty na jego tle lub subtelnie się w niego wtapiać. Drzwi dwuskrzydłowe pozostają przy tym funkcjonalne i łatwe w codziennym użytkowaniu. System przesuwny działa intuicyjnie, gładko i cicho, pozwalając na wygodne korzystanie o każdej porze dnia i nocy.

Wypełnienia wykonane są z litych, szczotkowanych desek sosnowych lub świerkowych. Rama zrobiona jest natomiast z twardego buku lub olchy, które pokryte są obłogiem sosnowym. Przekłada się to na stabilność i trwałość konstrukcji drzwi dwuskrzydłowych, jeśli tylko zostaną one zamontowane poprawnie na ścianie o odpowiedniej wytrzymałości. Dużym atutem jest również bezpieczeństwo, które zapewnia system przesuwny wyposażony w:

  • prowadnik dolny, który redukuje efekt kołysania praktycznie do zera,
  • antyskoki chroniące przed zsunięciem się skrzydeł z szyny górnej,
  • stopery pełniące funkcję „hamulców” na skraju prowadnicy i zapewniające możliwość niezależnego otwierania obu paneli.

Zamawiając w Reno drewniane drzwi dwuskrzydłowe, możesz dopasować ich wielkość do otworu w ścianie. Łatwy i intuicyjny montaż produktów jest dla nas bardzo ważny. Złożoność całego procesu zależy w zasadzie wyłącznie od wybranego systemu przesuwnego. W zależności od indywidualnych preferencji można nim dodatkowo w sposób subtelny podkreślić styl konstrukcji lub odważnie nawiązać do wnętrz rustykalnych. Jesteśmy również elastyczni w kwestii kolorystyki i sposobu wykończenia ramy oraz wypełnienia.

Drzwi dwuskrzydłowe – linia ELEGANCE

Z myślą o klientach poszukujących modnych, ale i subtelnych rozwiązań przygotowaliśmy kolekcję drzwi dwuskrzydłowych ELEGANCE. Wszystkie modele, dostępne w ramach tej linii, doskonale uzupełnią pomieszczenie wykończone w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, naturalnie komponując się z otoczeniem za sprawą delikatnych kolorów. Dostosowane do takiej aranżacji są nawet same systemy przesuwne, które wyglądają nad wyraz estetycznie i minimalistycznie.

Eleganckie drzwi dwuskrzydłowe z zaprojektowanej przez nas serii charakteryzują się przede wszystkim zastosowaniem naturalnych materiałów, które zostały poddane pieczołowitej obróbce. Prawdziwi eksperci tego rzemiosła zadbali o to, by połączenie litego, głęboko szczotkowanego drewna z gładką płytą meblową prezentowało się bardzo schludnie i mogło doskonale uzupełniać wnętrza urządzone w wielu różnych stylach — takie połączenie znajdziecie w modelu Angel. Nasze produkty są przy tym malowane farbą wodną, która jest nie tylko trwała, ale także na dłużej utrzymuje żywe kolory.

Drzwi dwuskrzydłowe – linia INDUSTRIAL

Styl loftowy jest jednym z ponadczasowych trendów wnętrzarskich. Przygotowaliśmy kolekcję przesuwnych drzwi dwuskrzydłowych przeznaczonych specjalnie dla tych klientów, którzy chcieliby wzbogacić pomieszczenie o nutkę surowej, inspirowanej amerykańskim przemysłem estetyki. Aby uzyskać produkt, który doskonale wpisze się w tego typu design, połączyliśmy metal i klejone szkło warstwowe – VSG. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ tafla, zabezpieczona odpowiednią folią, po pęknięciu nie rozsypie się na kawałki.

W tego typu produktach możesz zamówić przeszklenie:

  • przezroczyste,
  • mleczne,
  • zbrojone, czyli z wtopioną stalową siatką.

Kolekcja INDUSTRIAL stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla klasycznych drzwi przesuwnych. Ten rodzaj stylizacji wnętrza kładzie nacisk przede wszystkim na takie elementy, które w pierwszej kolejności są funkcjonalne i umyślnie komponują się ze sobą w zasadzie wyłącznie pod względem tego, z jakich materiałów zostały wykonane. Nasze meble doskonale wpasują się w taki anturaż.

Dlaczego warto wybrać drzwi rozsuwane dwuskrzydłowe?

Architekci wnętrz cenią przesuwne drzwi dwuskrzydłowe głównie ze względu na ich funkcjonalność i ponadczasowość. Można za ich pomocą w bardzo pomysłowy sposób oddzielić kuchnię i jadalnię, ale zastosowanie znajdą także w przypadku szeregowych pokoi tworzących tzw. amfiladę. To doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie odważne i praktyczne rozwiązania, pozostające jednak w ramach klasycznie pojmowanej estetyki. Istotnymi atutami są również łatwy i intuicyjny proces montażu, a także możliwość odświeżenia wnętrza bardzo oryginalnym meblem.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy w dobraniu takich wariantów skrzydeł drzwiowych, które będą najlepiej pasować do danego wnętrza. W Reno zadbamy o każdy detal związany z Twoim zamówieniem i dołożymy wszelkich starań, by zamówienie bezpiecznie i szybko dotarło pod wskazany adres! Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.