Akcesoria

Systemy drzwi przesuwnych

Wieszak Sufitowy

50,00

Systemy drzwi przesuwnych

Wieszak naprzemienny

50,00
48,00
48,00
15,00
15,00
96,00484,00
15,00
20,00
20,00
25,00
56,00

Akcesoria

RMC Olej 100ml

59,00

Systemy drzwi przesuwnych

Prowadnica górna

249,00399,00

Akcesoria do drzwi przesuwnych

Czym są drzwi bez dobranych do nich akcesoriów? W naszym sklepie internetowym oferujemy dziewięć takich artykułów. Jeśli chcesz zamontować drzwi, dobrać do nich klamkę i niepotrzebnie nie martwić się o dodatkowe elementy, możesz to wszystko zakupić na naszej stronie. W Reno dbamy bowiem o naszych klientów i chcemy, aby mogli zrobić zakupy kompleksowo, nie szukając każdej, niezbędnej części w innym sklepie.

Dostępne akcesoria

Jednym z oferowanych w Reno akcesoriów jest cały zestaw do montowania dla ścianek kartonowo-gipsowych. W zestawie znajdują się śruby oraz sam sprzęt do ich montowania. Na naszej stronie internetowej, w zakładce prezentującej ten właśnie zestaw opisaliśmy specyfikację techniczną i dodaliśmy też informacje o możliwości montowania drzwi przesuwnych za pomocą tego zestawu.

Kolejne akcesoria w ofercie to prowadniki. Posiadamy je w trzech modelach. Prowadnik dolny wewnętrzny T, który zapobiega niepotrzebnemu kołysaniu się drzwi do przodu i do tyłu. Nie jest widoczny, ponieważ wpasowuje się do drzwi. Prowadnik dolny zewnętrzny U oraz prowadnik dolny ścienny R, posiada takie samo zastosowanie co pierwszy, jednak prowadnik ścienny nie jest montowany w podłodze, tak jak jego dwaj poprzednicy, a w ścianie. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli w naszym domu mamy zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Jeszcze więcej dodatków

Akcesoria do drzwi przesuwnych takie, jak tuleje dystansujące dostępne są w ofercie w trzech rozmiarach, od dziesięciu do trzydziestu pięciu centymetrów. Pozwalają one na przerwę między ścianą a drzwiami. W każdej zakładce z tulejami można znaleźć dodatkowe informacje na temat zastosowań akcesoriów oraz informacje o specyfikacji technicznej do pobrania w pliku PDF.

Bardzo przydatne są łączenia do prowadnic, także dostępne w sklepie internetowym Reno. Przydają się, kiedy nasza prowadnica jest po prostu za krótka i musimy ją połączyć z kolejną. Jeszcze jeden z dodatków to stopery boczne, które nie pozwalają, żeby zamontowane drzwi wysunęły się z prowadnicy.