KONTAKT

KONTAKT

Zapoznałeś się ze wskazówkami w naszym poradniku zakupowym, ale nie znalazłeś odpowiedniego rozwiązania dla swojej sytuacji? Masz indywidualny układ pomieszczeń lub specjalne wymagania?

Wyślij nam wiadomość, albo umów się na 15-minutową rozmowę telefoniczną. Nasz doradca pomoże Ci wybrać rozwiązanie pasujące do Twojej konkretnej sytuacji. Pamiętaj, że wybór właściwej porady zależy od jasnego obrazu Twojej sytuacji. Dlatego też potrzebujemy zdjęć i szczegółowych informacji, tak abyśmy mogli dobrze się przygotować i dobrać odpowiednie rozwiązanie dla tej konkretnej sytuacji.

Wyślij wiadomość

Po przesłaniu zapytania otrzymasz potwierdzenie, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą e-mailową. Zostaniesz poproszony o podanie szczegółowych informacji oraz załączenia wysokiej jakości zdjęć.

Umów się na rozmowę

Po wybraniu terminu i godziny, zostaniesz poproszony o wypełnienie dodatkowego formularza w celu podania jak najbardziej szczegółowych informacji oraz załączenia wysokiej jakości zdjęć.


DANE KONTAKTOWE

Biuro obłsugi klienta:

email: drzwiprzesuwne@reno-reno.pl

Program dla architektów

email: architekci@reno-reno.pl

Współpraca handlowa

email: kontakt@reno-reno.pl

Marketing i reklama

email: marketing@reno-reno.pl

DANE FIRMY

Reno Sp. z o.o.

ul. Bruzdowa 107M

02-991 Warszawa

NIP: 9880293914

REGON: 022404128

Dyrektorzy zarządzający:

Cyrille Balmes, Agnieszka Awakowicz-Komnata

Numer konta bankowego:

MBANK: PL45 1140 2004 0000 3102 7512 8170

Ekspozycja naszych drzwi i systemów

Od marca 2019 roku w Forum Designu w Krakowie można zobaczyć wybrane modele naszych drzwi wraz z systemami przesuwnymi. Dodatkowo są tam dostępne wszystkie próbki naszych kolorów oraz fachowa pomoc.

www.forumdesignu.pl

więcej informacji