„Laur Konsumenta — Odkrycie Roku 2020” dla drzwi RENO

Z radością informujemy, że marka RENO została wyróżniona tytułem Odkrycie Roku w ogólnopolskim projekcie LAUR KONSUMENTA 2020 w kategorii: jakość produktu – drzwi wewnętrzne.

Plebiscyt Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, który każdego roku wyłania najbardziej rozpoznawalne, wyróżniające się pod względem jakości oraz najchętniej polecane produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Tytuł i godło Odkrycie Roku zostały stworzone z myślą o produktach i markach, które funkcjonują od niedługiego czasu na rynku, ale już wyróżniają się innowacyjnością, wyjątkowym potencjałem i stale rosnącą popularnością.

Firma RENO została doceniona za transparentną działalność, wysoką oceną jakości produktów, a także obsługi. Istotnym aspektem jest oferta dostosowana do różnorodnych wymagań Klienta. Wyróżniona została także solidność oraz niebywałe piękno drzwi RENO.

Wyróżnienie w tym prestiżowym plebiscycie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ przyznawane jest ono na podstawie badań konsumenckich. Jest ono dla nas potwierdzeniem zadowolenia i satysfakcji klientów oraz wysokiej jakości naszych drzwi. Cieszymy się, że konsumenci w Polsce rozpoznają naszą markę, jednocześnie staramy się nieustannie rozwijać, aby zaufanie do naszych produktów rosło. To wyróżnienie jest również dla nas zachętą do realizacji kolejnych projektów.

Dziękujemy Wam za uznanie i zaufanie.

Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2020 dla RENOdrzwi