Konkurs Reno – Drzwi do Stodoły

Kochamy stare drzwi do stodoły – ich klimat, historię zapisaną w drewnie, łuszczącą się farbę… To właśnie drzwi do stodoły typu barn door zainspirowały nas do stworzenia drzwi przesuwnych marki Reno i… zaproszenia wszystkich do udziału w konkursie Drzwi do Stodoły. Mamy nadzieję, że dzięki niemu pokochacie je tak, jak my!

KONKURS

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 1 do 31 sierpnia 2018 r. uchwycić w obiektywie aparatu drzwi do stodoły (lub podobnego stylistycznie budynku), a zdjęcie zamieścić na swoim profilu na Instagramie wraz ze znacznikami #drzwidostodoly #konkursreno #renodrzwi

Widzisz drzwi do stodoły? Zrób zdjęcie!

Wakacje to okres częstych podróży, dlatego mamy nadzieję, że okazji do zrobienia zdjęć pięknych, starych drzwi do stodoły będziecie mieli co niemiara, a my chętnie będziemy zachwycać się nimi razem z Wami! Do konkursu możecie zgłosić dowolną liczbę zdjęć, zatem możemy spokojnie powiedzieć, że drzwi do cudownej nagrody stoją przed Wami otworem!

Kryteria wyboru laureata

Co będziemy brać pod uwagę przy wyborze laureata konkursu? Stawiamy na oryginalność i walory estetyczne zdjęcia, jego klimat i ogólny odbiór. W skrócie – to zdjęcie, które wzbudzi nasz największy zachwyt – wygrywa!

Regulamin konkursu

Szczegółowy REGULAMIN konkursu dostępny jest pod tym linkiem: https://www.reno-reno.pl/regulamin-konkursu-drzwi-do-stodoly/

konkurs drzwi do stodoły - siedlisko Blossom Hill Apartments

NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest weekendowy pobyt (2 noce) dla 2-4 osób w siedlisku Blossom Hill Apartments w Łęczach, w terminie między 15 września 2018 r. a 15 grudnia 2018 r.

Czeka tam na Was nie tylko piękne, wiejskie siedlisko na skraju lasu, niczym niezmącony spokój i piękna przyroda, ale również historyczny szlak i liczne atrakcje dla turystów.

No i stodoła… oczywiście!

Zobaczcie sami, jak tam jest pięknie! http://www.blossomhill.pl/ 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Po wybraniu jednego najpiękniejszego – w naszej subiektywnej opinii – zdjęcia, między 1 a 14 września 2018 r. ogłosimy zwycięzcę – jego autora, laureata konkursu, na naszym profilu na Instagramie @renodrzwi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy już na Wasze zdjęcia drzwi do stodoły. Zaproście znajomych do zabawy i nie zapomnijcie o –

#drzwidostodoly #konkursreno #renodrzwi!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące konkursu, napisz do nas na: konkurs@reno-reno.pl

nowoczesne drzwi do stodoły
drzwi do stodoły

DLACZEGO KOCHAMY DRZWI TYPU BARN DOOR?

Drzwi do stodoły – przede wszystkim te przesuwne typu barn door – podobały nam się od dawna. Uwielbiamy ich rustykalny klimat, sielankowy nastrój i tęsknotę za dawnymi czasami, którą ich widok wzbudza niemal w każdym z nas.

NIE TYLKO DO STODOŁY…

Drzwi typu barn door od dawna przestały być jednak jedynie zewnętrznymi drzwiami do stodoły, a stały się coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych, wewnętrznych drzwi skrzydłowych, które są nie tylko designerskim elementem wystroju, nadającym wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, ale także praktycznym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić miejsce lub otwierającym przestrzeń.

RENO DRZWI

Barn door stały się dla nas inspiracją do stworzenia kolekcji drzwi przesuwnych i systemów drzwi przesuwnych Reno, która jest bardzo różnorodna i stale się powiększa. Tworzymy drzwi nie tylko drewniane, ale także nowoczesne, lekkie i industrialne – szklane, stalowe, z lustrem czy z płyty OSB, dopasowując naszą ofertę do wnętrzarskich trendów.

Systemy drzwi przesuwnych to nietuzinkowe rozwiązanie do wnętrz

Dlaczego reno?

Oferujemy szeroką paletę kolorów, stylowe elementy i dodatki oraz różne rodzaje wykończenia. Nasze drzwi powstają w podwarszawskim warsztacie, produkowane są jedynie z polskich materiałów, a w każdy detal i wszystkie projekty, wkładamy całe nasze serce.

Jeśli zatem podobają Ci się stare drzwi do stodoły, spodobają Ci się na pewno nasze drzwi przesuwne. A może kiedyś zapragniesz mieć je w swoim domu lub mieszkaniu? Zajrzyj wtedy do Reno. Obiecujemy, że w momencie, kiedy po raz pierwszy je otworzysz, Twoje wnętrze stanie się nietuzinkowe!

Promocje

KAMA

1.825,003.325,00

Promocje

LINJE

1.775,002.675,00

Promocje

SKOLE

1.875,002.675,00

Promocje

2IKS

1.825,003.325,00

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *