EKSPOZYCJA NASZYCH DRZWI I SYSTEMÓW

Kraków i Warszawa to dwa miasta które można odwiedzić aby zobaczyć nasze drzwi oraz systemy przesuwne.

Od marca 2019 roku nasze drzwi można zobaczyć w Forum Designu. Jest to unikalne miejsce skupiające niezależnych Twórców i Designerów w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa. Jest  to największy showroom w Polsce (ponad 750m2), ale to nie tylko zwykły salon wystawienniczy. Forum Designu to  także wydarzenia promujące polski design. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być obecni w takim miejscu łącznie z tyloma innymi wspaniałymi Markami i Twórcami. 
 
W Forum Designu możecie zobaczyć 3 modele naszych drzwi – Lara z linii Industrial, Skole z Linii Elegance oraz Duet z Linii Rustical wraz z systemami przesuwnymi. Dodatkowo są tam dostępne wszystkie próbki naszych kolorów oraz fachowa pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania i rozmiaru. Zapraszamy!

FORUM DESIGNU

AL. FOCHA 1 
30-111 KRAKÓW
(budynek hotelu Cracovia)
www.forumdesignu.pl

Wybrane modele naszych drzwi można również zobaczyć w Warszawie. Forum Designu Warszawa  jest to showroom z polskimi oraz europejskimi meblami, oświetleniem i akcesoriami do domu. 
 
W Forum Designu Warszawa możecie zobaczyć 4 modele naszych drzwi – Lara i Atelier 4 z linii Industrial, Skole, Angel i Finka XS z Linii Elegance wraz z systemami przesuwnymi. Dodatkowo są tam dostępne wszystkie próbki naszych kolorów oraz fachowa pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania i rozmiaru. Zapraszamy!

FORUM DESIGNU WARSZAWA

UL. SZWEDZKA 2 
03-419 WARSZAWA
facebook.com/fdwarszawa/