Subiektywny ranking 10 najpiękniejszych drzwi przesuwnych

Najciekawsze, ponieważ najbardziej oryginalne – drzwi przesuwne ciszą się coraz większą popularnością i coraz więcej różnych wzorów, wykonań można znaleźć w internecie. Próbując wybrać te najciekawsze przeprowadziliśmy głosowanie zarówno na naszej stronie Facebook jak i na Google+. Połączone wyniki w powiązaniu z naszą subiektywną oceną tworzą ten ranking. Miłego oglądania!

MIEJSCE 10

Klasyka sama w sobie! Podwójne, pięknie wykonane, klasyczne drzwi w nowoczesnym wnętrzu. Dodatkowo system “PODKOWA”   nadaje im naprawdę niepowtarzalnego wdzięku.

Klasyczne drzwi przesuwne szare
http://www.gcdoor.com

MIEJSCE 9

W tym wykonaniu zachwyciło nas wykończenie, ponieważ zupełnie zmienia charakter drzwi! Pod białą przecieraną farbą, widać przebłyski granatu. Wyjątkowo na czasie połączenie 🙂

MIEJSCE 8

Drzwi z desek po recyclingu – zachwycają swoją urodą i historią. Widać, że życie je trochę wyczochrało ;), ale dzięki temu mają niepowtarzalny charakter. Świetna robota

Drugie życie - drzwi przesuwne z odzysku
http://www.homedepot.com/b/Doors-Windows-Doors-Interior-Closet-Doors-Barn-Doors/N-5yc1vZcazi

MIEJSCE 7

Wyzwalające kreatywność, co najważniejsze praktyczne, świetnie pasujące do kuchni lub pokoju dziecięcego. Poza tym są bardzo proste, ale coś w nich jest

http://www.heldamherd.com/pimp-hoefchen/

MIEJSCE 6

Te już prawie nie drzwi, to ściana przesuwna 🙂 Piękne połączenie prostych desek z metalową obręczą, nadają im bardzo unikalny charakter.

Duże drzwi przesuwne metal i drewno

MIEJSCE 5

Pierwszą piątkę otwiera egzotyczna wersja drzwi przesuwnych z przepięknymi rzeźbieniami – prawdziwy majstersztyk rzemieśnika.

MIEJSCE 5

From Paris with Love – czyli drzwi przesuwne po francusku. Piękne nawiązanie do stylu tak modnego we wnętrzach.

http://www.youngruraladies.com/blog-1/2016/5/16/farm-house-kitchens

MIEJSCE 3

Pierwsze miejsce na podium „najpiękniejsze drzwi przesuwne” dla kolejnego połączenia drewna i metalu, tylko tym razem w trochę bardziej “folkowym” wydaniu. Bardzo rustykalnie ale dlatego też bardzo stylowo!

http://www.styleshouse.net/the-barn-doors-interior/

MIEJSCE 2

To chyba nie tyle za same drzwi, chociaż te są naprawdę piękne – wykonane z drewna po rycyclingu, poza tym trochę nierówne, nadszarpnięte czasem – ale za połączenie bardzo nowoczesnego wnętrza, wręcz klinicznego z tymi ciężkimi, rustykalnymi drzwiami. Naprawdę ciężko oderwać wzrok.

http://atlantahomesmag.com/article/fresh-appeal/

MIEJSCE 1

No i najważniejsze, zwycięzca naszego subiektywnego rankingu. Takich drzwi po prostu nie da się ominąć! I każde podobne zawsze będą zupełnie inne! najpiękniejsze drzwi przesuwne:

http://mechantdesign.blogspot.fr/2016/07/for-boho-weekend-lifestyle.html

A Wy? Zgadzacie się z naszym rankingiem, czy macie jeszcze jakieś inne wykonania, które kochacie?

2 thoughts on “Subiektywny ranking 10 najpiękniejszych drzwi przesuwnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *