Subiektywny ranking 10 najpiękniejszych drzwi przesuwnych

Najciekawsze, ponieważ najbardziej oryginalne – drzwi przesuwne cieszą się coraz większą popularnością i coraz więcej różnych wzorów, wykonań można znaleźć w internecie. Próbując wybrać te najciekawsze przeprowadziliśmy głosowanie zarówno na naszej stronie Facebook jak i na Google+. Połączone wyniki w powiązaniu z naszą subiektywną oceną tworzą ten ranking. Miłego oglądania!

MIEJSCE 10

Klasyka sama w sobie! Podwójne, pięknie wykonane, metalowe drzwi w nowoczesnym wnętrzu. Przezroczyste szkło nadaje im naprawdę niepowtarzalnego wdzięku.

Podwójne drzwi ze szkła i metalu oddzielające jadalnię i salon

MIEJSCE 9

W tym wykonaniu zachwycił nas kolor, ponieważ zupełnie zmienia charakter wnętrza! Żółty kolor na szarej ścianie – połączenie na czasie 🙂

Żółte drzwi przesuwne do spiżarni w nowoczesnej kuchni

MIEJSCE 8

Drzwi z recyclingu – zachwycają swoją urodą i historią. Widać, że nie są nowe, ale dzięki temu mają niepowtarzalny charakter. Świetna robota.

MIEJSCE 7

Wyzwalające kreatywność, co najważniejsze praktyczne, świetnie pasujące do kuchni lub pokoju dziecięcego. Poza tym są bardzo proste, ale coś w nich jest.

MIEJSCE 6

Te już prawie nie drzwi, to ściana przesuwna 🙂 Piękne połączenie prostych desek z metalową obręczą, nadają im bardzo unikalny charakter.

Przesuwna ściana w salonie

MIEJSCE 5

Pierwszą piątkę otwierają drzwi do mini garderoby w sypialni. Oszczędność miejsca i piękny design podkreśla nowoczesny styl sypialni.

Lustro w metalowej ramie do garderoby

MIEJSCE 4

Metalowe drzwi przesuwne w stylowym w kąciku do czytania. Piękne nawiązanie do stylu tak modnego we wnętrzach.

Industrialne drzwi ze stali i szkła

MIEJSCE 3

Pierwsze miejsce na podium „najpiękniejsze drzwi przesuwne” dla kolejnego połączenia drewna i szkła, tylko tym razem w trochę bardziej minimalistycznym wydaniu. Kolor Taupe sprawia, że wyglądają bardzo stylowo!

Drzwi przesuwne drewniane z lustrem

MIEJSCE 2

To chyba nie tyle za same drzwi, chociaż te są naprawdę piękne – wykonane z drewna pokryte farbą czarny mat – ale za połączenie bardzo nowoczesnego wnętrza, wręcz klinicznego z tymi ciężkimi, rustykalnymi drzwiami. Naprawdę ciężko oderwać wzrok.

Czarne drzwi przesuwne drewniane w nowoczesnym salonie

MIEJSCE 1

No i najważniejsze, zwycięzca naszego subiektywnego rankingu. Takich drzwi po prostu nie da się ominąć! I każde podobne zawsze będą zupełnie inne! Najpiękniejsze drzwi przesuwne.

Dwuskrzydłowe drzwi do garderoby

A Wy? Zgadzacie się z naszym rankingiem, czy macie jeszcze jakieś inne wykonania, które kochacie?

Zobacz także:

2 thoughts on “Subiektywny ranking 10 najpiękniejszych drzwi przesuwnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *