Jak dobrać szkło do drzwi przesuwnych?

Szklane drzwi

Drzwi szklane to bardzo dobre rozwiązanie do wnętrz słabo naświetlonych. Szkło wpuszcza światło z zewnątrz, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się jaśniejsze. Nasze modele z linii INDUSTRIAL świetnie sprawdzają się w przypadku wnętrz w stylu loftowym. Swobodne przedostawanie się światła i oszczędność miejsca to dwie z ich głównych zalet. Istnieje wiele możliwości wypełnienia drzwi. Dzięki tym opcjom możemy sprawić, że drzwi będą zapewniały nam intymność lub szkło będzie dodatkowo podkreślało charakter wnętrza.

Bezpieczne szkło

Wypełnienie szklane wykonane jest ze szkła bezpiecznego warstwowego (VSG), które powstaje z połączenia 2 tafli szklanych za pomocą specjalnej folii PVB lub EVA odpornej na rozerwanie. W przypadku stłuczenia drzwi szklanych, szkło nie rozsypie się ono na drobne kawałki, lecz pozostanie w jednej części dzięki folii, która zatrzymuje pęknięte fragmenty i odłamki szklane.

Szkło bezpieczne warstwowe

Mleczne szkło

Taki typ wypełnienia świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy nasze drzwi szklane mają również zapewniać prywatność we wnętrzu. Szkło mleczne nie jest przezroczyste, dzięki czemu światło przenika do wewnątrz, ale jego kryjąca powłoka zapewnia intymność. Dzięki zastosowaniu folii w kolorze mleczno-białym (matowym), szkło bezpieczne uzyskuje kolor mleczny i staje się całkowicie nieprzezroczyste. Znajduje to zastosowanie dla drzwi szklanych mających zapewnić pełną prywatność.

Przezroczyste szkło

Drzwi szklane z przezroczystą szybą można również zamówić w trzech modelach z linii INDUSTRIAL. Jest to doskonały wybór, kiedy drzwi mają być elementem dekoracyjnym lub mają stanowić formę odgrodzenia pomieszczenia od reszty loftowego mieszkania bez konieczności jego zasłaniania. Zastosowanie folii przezroczystej wewnątrz szkła pozwala na uzyskanie szkła całkowicie przezroczystego przy jednoczesnym zachowaniu jego bezpieczeństwa.

Zbrojone szkło

To szkło jest charakterystycznym elementem dawnego, ale również nowoczesnego wystroju wnętrz. Wewnątrz szkła zbrojonego znajduje się wtopiona stalowa siatka o kwadratowych oczkach. Dzięki nim w przypadku pęknięcia szyby, szkło się nie rozsypuje. Surowy, industrialny styl szyby nadaje niezwykły charakter wnętrzu. Drzwi szklane wypełnione takim szkłem są zarówno oryginalne, jak i bardzo bezpieczne.

Coś specjalnie dla Ciebie?

Jeśli żadna z naszych standardowych opcji nie spełnia Twoich oczekiwań, a w swoim wnętrzu chciałbyś mieć niezwykłe szkło, skontaktuj się z nami. Możemy stworzyć dla Ciebie model wypełniony szkłem ornamentowym, kolorowym czy z naniesioną folią. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami szkła, którzy spełniają życzenia naszych wymagających klientów.

3.700,005.849,00
3.250,004.849,00
2.000,002.949,00
4.400,006.549,00

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *