POZNAJ NASZE DRZWI

#RENODRZWI

Drzwi Reno to jakość, ekologia i niepowtarzalny styl. Wierzymy, że drzwi powinny być nie tylko wytrzymałe, ale także piękne, łatwe w montażu i mieć w sobie to coś, co sprawia, że wnętrze, w którym się znajdą nabiera charakteru. Powinny być jak wyjątkowy obraz lub niezwykły mebel – przyciągać uwagę i oczarowywać.

Właśnie dlatego zajmujemy się tworzeniem inteligentnych, niecodziennych drzwi i rozwiązań, które ułatwią Ci ich zakup – bez wychodzenia z domu i ze 100% satysfakcją.

Prawdziwa jakość litego drewna

Drzwi Reno wykonane są z prawdziwych, specjalnie suszonych, ręcznie składanych ze sobą (lub sklejanych) desek. Wszystkie nasze deski są sezonowane, aby drewno „rozluźnić”, a następnie w odpowiedni sposób suszone, tak by ich wilgotność odpowiadała wymogom wilgotności dla drewnianych elementów stosowanych we wnętrzach.

Nasze deski są podwójnie i bardzo starannie selekcjonowane – najpierw przed zakupem u naszego dostawcy, a następnie już w produkcji, w momencie wyboru desek pod konkretne drzwi. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystkie są nie tylko  proste i odpowiednio wysuszone – a co za tym idzie trwałe – ale także mają piękne usłojenie.

Każda deska jest głęboko szczotkowane oraz osobno malowana i przygotowywana pod konkretny model drzwi.To dzięki tym zabiegom, nawet drzwi malowane farbą kryjącą mają niepowtarzalny wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających miłośników piękna.

Oleje i farby od najlepszych

Korzystamy z najwyższej jakości, ekologicznych olei marki RubioMonocoat®, produkowanych w Belgii. Oleje  są wolne od substancji chemicznych i w 100% naturalne (ISO 14001) – a dzięki technologii wiązań molekularnych, doskonale chronią drewno, zapewniając trwały kolor na lata.

Wykonując kolor kryjący, wykorzystujemy farby wodne marki Renner®, które podkreślają naturalny rysunek drewna i gwarantują piękny, intensywny kolor i nieżółknące sęki, a wszystko to bez stosowania niepotrzebnej chemii. 

Używamy ekologiczne produkty najwyższej jakości, dzięki czemu nasze drzwi są wolne od substancji chemicznych niebezpiecznych dla środowiska, są bezpieczne w produkcji jak i w użytkowaniu.

Największy wybór modeli i kolorów

Oferujemy największy wybór modeli drzwi, które można dopasować do każdego wnętrza. 3 podstawowe linie, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym to:

Linia Rustical – to szlachetność naturalnego drewna i surowość formy typowej dla rustykalnych wnętrz. Drzwi z tej linii charakteryzują się widocznym usłojeniem oraz wzmocnieniami w postaci dodatkowych desek jak w tradycyjnych “barn door”. 16 kolorów Rubio.

Linia Elegance to uniwersalność formy, lekkość i elegancja. Drzwi z tej linii mają drewniane ramy, tworzące solidną konstrukcję umożliwiającą większe rozmiary. Całość świetnie sprawdza się w nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach. Drzwi występują w 16 kolorach Rubio oraz pełnej palecie barw RAL.

Linia Industrial – to klimat loftu, prostota i nowoczesność w jednym. Drzwi z tej linii łączą w sobie takie materiały jak metal, drewno i szkło, dzięki czemu mają minimalistyczny, industrialnym charakter szczególnie pożądany do wnętrz w tak modnych postindustrialnych budynkach. 16 kolorów Rubio.

Końcowy efekt WOW

A po dokonaniu wyboru, dostawie i montażu w końcu następuje ten moment, w którym po raz pierwszy widzisz zamontowane drzwi. I kiedy nie możesz oderwać od nich wzroku! A gdy już zrobisz im zdjęcie, by pochwalić się nimi na socialach, pamiętaj by oznaczyć je #renodrzwi. Będzie nam bardzo miło!

Zamów nasze drzwi

Kliknij tutaj

Nasz Instagram

🎉KONKURS #MojeRenoDrzwi 🎉⁠
Wygraj drzwi przesuwne lub 500 zł!⁠
⁠⁠
Co należy zrobić?⁠
🖤 CHCESZ WYGRAĆ drzwi przesuwne:⁠
- udostępnij na swoim profilu w formie galerii 5 zdjęć, które pokażą wnętrze w którym chciałabyś zamontować nasze drzwi⁠
- opisz jaki model drzwi chcesz tam zamontować i jakie jest to wnętrze⁠
- w poście użyj #MojeRenoDrzwi oraz oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠
- w komentarzu pod postem konkursowym zaproś do udziału w konkursie dwie osoby⁠
⁠
🖤 MASZ NASZE DRZWI i chcesz wygrać 500 zł:⁠
- udostępnij na swoim profilu w formie galerii 5 zdjęć pokazujących wnętrze z naszymi drzwiami⁠
- opisz styl w tym wnętrzu⁠
- w poście użyj #MojeRenoDrzwi oraz oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠
- w komentarzu pod postem konkursowym zaproś do udziału w konkursie dwie osoby⁠
⁠
⁠
Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada. 20 listopada ogłosimy laureatów konkursu, jednego który wygra drzwi przesuwne oraz jednego którego nagrodzimy 500 zł. Regulamin dostępny na naszej stronie https://www.reno-reno.pl/moje-reno-drzwi-2020/ ⁠
⁠
💡UWAGA PRZECZYTAJ DO KOŃCA!⁠
Osoba, która wygra zobowiązana w terminie 90 dni od otrzymania drzwi do przesłania nam 10 zdjęć wnętrza z zamontowanymi drzwiami. Zdjęcia te umieścimy na naszej stronie w zakładce Realizacje.⁠
Wartość wygranej numer 1: jeden produkt (drzwi) + system przesuwny + podatek⁠
Wartość wygranej numer 2: 500 zł + podatek⁠
⁠
Zainspiruj się innymi wnętrzami z naszej zakładki REALIZACJE. Zobacz wnętrze apartamentu @pajlii⁠
⁠
⁠
⁠
#konkurs #renodrzwi⁠ #stylowewnetrza⁠
#wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #aranżacjawnętrz⁠
#architektwnetrz⁠ #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠
#wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #wnetrzarskieinspiracje⁠ #dekoracjedodomu⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposazeniewnetrz⁠ #domowe_inspiracje⁠ #pomyslnakuchnie⁠ #polskiewnetrza⁠ #drzwiprzesuwne⁠ #madeinpoland⁠ #mieszkaniezpomyslem⁠⁠ #wnetrzedomu⁠ #wnetrzarskieinspiracje⁠ #pieknewnetrza⁠
#nowoczesnydom⁠
🎉KONKURS #MojeRenoDrzwi 🎉⁠ Wygraj drzwi przesuwne lub 500 zł!⁠ ⁠⁠ Co należy zrobić?⁠ 🖤 CHCESZ WYGRAĆ drzwi przesuwne:⁠ - udostępnij na swoim profilu w formie galerii 5 zdjęć, które pokażą wnętrze w którym chciałabyś zamontować nasze drzwi⁠ - opisz jaki model drzwi chcesz tam zamontować i jakie jest to wnętrze⁠ - w poście użyj #MojeRenoDrzwi oraz oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ - w komentarzu pod postem konkursowym zaproś do udziału w konkursie dwie osoby⁠ ⁠ 🖤 MASZ NASZE DRZWI i chcesz wygrać 500 zł:⁠ - udostępnij na swoim profilu w formie galerii 5 zdjęć pokazujących wnętrze z naszymi drzwiami⁠ - opisz styl w tym wnętrzu⁠ - w poście użyj #MojeRenoDrzwi oraz oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ - w komentarzu pod postem konkursowym zaproś do udziału w konkursie dwie osoby⁠ ⁠ ⁠ Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada. 20 listopada ogłosimy laureatów konkursu, jednego który wygra drzwi przesuwne oraz jednego którego nagrodzimy 500 zł. Regulamin dostępny na naszej stronie https://www.reno-reno.pl/moje-reno-drzwi-2020/ ⁠ ⁠ 💡UWAGA PRZECZYTAJ DO KOŃCA!⁠ Osoba, która wygra zobowiązana w terminie 90 dni od otrzymania drzwi do przesłania nam 10 zdjęć wnętrza z zamontowanymi drzwiami. Zdjęcia te umieścimy na naszej stronie w zakładce Realizacje.⁠ Wartość wygranej numer 1: jeden produkt (drzwi) + system przesuwny + podatek⁠ Wartość wygranej numer 2: 500 zł + podatek⁠ ⁠ Zainspiruj się innymi wnętrzami z naszej zakładki REALIZACJE. Zobacz wnętrze apartamentu @pajlii⁠ ⁠ ⁠ ⁠ #konkurs #renodrzwi⁠ #stylowewnetrza⁠ #wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #aranżacjawnętrz⁠ #architektwnetrz⁠ #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠ #wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #wnetrzarskieinspiracje⁠ #dekoracjedodomu⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposazeniewnetrz⁠ #domowe_inspiracje⁠ #pomyslnakuchnie⁠ #polskiewnetrza⁠ #drzwiprzesuwne⁠ #madeinpoland⁠ #mieszkaniezpomyslem⁠⁠ #wnetrzedomu⁠ #wnetrzarskieinspiracje⁠ #pieknewnetrza⁠ #nowoczesnydom⁠