POZNAJ NASZE DRZWI

#RENODRZWI

Drzwi Reno to jakość, ekologia i niepowtarzalny styl. Wierzymy, że drzwi powinny być nie tylko wytrzymałe, ale także piękne, łatwe w montażu i mieć w sobie to coś, co sprawia, że wnętrze, w którym się znajdą nabiera charakteru. Powinny być jak wyjątkowy obraz lub niezwykły mebel – przyciągać uwagę i oczarowywać.

Właśnie dlatego zajmujemy się tworzeniem inteligentnych, niecodziennych drzwi i rozwiązań, które ułatwią Ci ich zakup – bez wychodzenia z domu i ze 100% satysfakcją.

Prawdziwa jakość litego drewna

Drzwi Reno wykonane są z prawdziwych, specjalnie suszonych, ręcznie składanych ze sobą (lub sklejanych) desek. Wszystkie nasze deski są sezonowane, aby drewno „rozluźnić”, a następnie w odpowiedni sposób suszone, tak by ich wilgotność odpowiadała wymogom wilgotności dla drewnianych elementów stosowanych we wnętrzach.

Nasze deski są podwójnie i bardzo starannie selekcjonowane – najpierw przed zakupem u naszego dostawcy, a następnie już w produkcji, w momencie wyboru desek pod konkretne drzwi. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystkie są nie tylko  proste i odpowiednio wysuszone – a co za tym idzie trwałe – ale także mają piękne usłojenie.

Każda deska jest głęboko szczotkowane oraz osobno malowana i przygotowywana pod konkretny model drzwi.To dzięki tym zabiegom, nawet drzwi malowane farbą kryjącą mają niepowtarzalny wygląd, który zachwyci najbardziej wymagających miłośników piękna.

Oleje i farby od najlepszych

Korzystamy z najwyższej jakości, ekologicznych olei marki RubioMonocoat®, produkowanych w Belgii. Oleje  są wolne od substancji chemicznych i w 100% naturalne (ISO 14001) – a dzięki technologii wiązań molekularnych, doskonale chronią drewno, zapewniając trwały kolor na lata.

Wykonując kolor kryjący, wykorzystujemy farby wodne marki Renner®, które podkreślają naturalny rysunek drewna i gwarantują piękny, intensywny kolor i nieżółknące sęki, a wszystko to bez stosowania niepotrzebnej chemii. 

Używamy ekologiczne produkty najwyższej jakości, dzięki czemu nasze drzwi są wolne od substancji chemicznych niebezpiecznych dla środowiska, są bezpieczne w produkcji jak i w użytkowaniu.

Największy wybór modeli i kolorów

Oferujemy największy wybór modeli drzwi, które można dopasować do każdego wnętrza. 3 podstawowe linie, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym to:

Linia Rustical – to szlachetność naturalnego drewna i surowość formy typowej dla rustykalnych wnętrz. Drzwi z tej linii charakteryzują się widocznym usłojeniem oraz wzmocnieniami w postaci dodatkowych desek jak w tradycyjnych “barn door”. 16 kolorów Rubio.

Linia Elegance to uniwersalność formy, lekkość i elegancja. Drzwi z tej linii mają drewniane ramy, tworzące solidną konstrukcję umożliwiającą większe rozmiary. Całość świetnie sprawdza się w nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach. Drzwi występują w 16 kolorach Rubio oraz pełnej palecie barw RAL.

Linia Industrial – to klimat loftu, prostota i nowoczesność w jednym. Drzwi z tej linii łączą w sobie takie materiały jak metal, drewno i szkło, dzięki czemu mają minimalistyczny, industrialnym charakter szczególnie pożądany do wnętrz w tak modnych postindustrialnych budynkach. 16 kolorów Rubio.

Końcowy efekt WOW

A po dokonaniu wyboru, dostawie i montażu w końcu następuje ten moment, w którym po raz pierwszy widzisz zamontowane drzwi. I kiedy nie możesz oderwać od nich wzroku! A gdy już zrobisz im zdjęcie, by pochwalić się nimi na socialach, pamiętaj by oznaczyć je #renodrzwi. Będzie nam bardzo miło!

Zamów nasze drzwi

Kliknij tutaj

Nasz Instagram

🤩Zaczynamy weekend świetną wiadomością! 𝗗𝗿𝘂𝗴𝗮 𝗘𝗱𝘆𝗰𝗷𝗮 𝗞𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝘂 dla Architektów i Projektantów Wnętrz startuje już dziś!⁠
⁠
Co przygotowaliśmy w edycji #𝗥𝗲𝗻𝗼𝗪𝗻𝗲̨𝘁𝗿𝘇𝗲𝟮𝟬𝟮𝟭?⁠
👉 4 nagrody, o łącznej wartości 𝟳𝟬𝟬𝟬𝗽𝗹𝗻⁠
👉 artykuł w magazynie @𝗠𝗮𝗴𝗮𝘇𝗶𝗳 poświęcony zwycięskiemu projektowi ⁠
👉 dwie kategorie zgłoszeń: realizacja oraz wizualizacja⁠
⁠
Czekamy na Twoje zgłoszenie! ❤️⁠
⁠
-------------------------⁠
Jak to działa?⁠
▪ Wypełnij formularz zgłoszeniowy 👉 www.reno-reno.pl/konkurs-renownetrze2021/⁠
▪ Przygotuj minimum 5 zdjęć realizacji  lub wizualizacji (im więcej tym lepiej 😍) ⁠
▪ Udostępnij na swoim profilu Instagram, w formie postu, nie mniej niż 2 fotografie z drzwiami RENO⁠
▪ Opisz krótko to wnętrze, w jakim jest stylu i dla kogo zostało zaprojektowane⁠
▪ Pamiętaj o użyciu w poście #RenoWnętrze2021 oraz koniecznie oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ ⁠
▪ Konkurs trwa od dnia 21.01.2022 do 20.02.2022⁠
⁠
Patronat Medialny @Magazif⁠
⁠
#projektwnetrz #architekturawnętrz #projektowaniewnetrz  #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠ #konkurs #RenoKonkurs⁠  #renodrzwi #drzwiprzesuwne #drzwi #konkursdlaarchitektów #konkursdlaprojektantów #konkursy #dekoracjewnętrz #wystrójwnętrz #wnetrzarskieinspiracje #stylowewnetrza #wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposażeniewnętrz #stylskandynawski⁠ #interior_and_living #barndoor #interiors
🤩Zaczynamy weekend świetną wiadomością! 𝗗𝗿𝘂𝗴𝗮 𝗘𝗱𝘆𝗰𝗷𝗮 𝗞𝗼𝗻𝗸𝘂𝗿𝘀𝘂 dla Architektów i Projektantów Wnętrz startuje już dziś!⁠ ⁠ Co przygotowaliśmy w edycji #𝗥𝗲𝗻𝗼𝗪𝗻𝗲̨𝘁𝗿𝘇𝗲𝟮𝟬𝟮𝟭?⁠ 👉 4 nagrody, o łącznej wartości 𝟳𝟬𝟬𝟬𝗽𝗹𝗻⁠ 👉 artykuł w magazynie @𝗠𝗮𝗴𝗮𝘇𝗶𝗳 poświęcony zwycięskiemu projektowi ⁠ 👉 dwie kategorie zgłoszeń: realizacja oraz wizualizacja⁠ ⁠ Czekamy na Twoje zgłoszenie! ❤️⁠ ⁠ -------------------------⁠ Jak to działa?⁠ ▪ Wypełnij formularz zgłoszeniowy 👉 www.reno-reno.pl/konkurs-renownetrze2021/⁠ ▪ Przygotuj minimum 5 zdjęć realizacji lub wizualizacji (im więcej tym lepiej 😍) ⁠ ▪ Udostępnij na swoim profilu Instagram, w formie postu, nie mniej niż 2 fotografie z drzwiami RENO⁠ ▪ Opisz krótko to wnętrze, w jakim jest stylu i dla kogo zostało zaprojektowane⁠ ▪ Pamiętaj o użyciu w poście #RenoWnętrze2021 oraz koniecznie oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ ⁠ ▪ Konkurs trwa od dnia 21.01.2022 do 20.02.2022⁠ ⁠ Patronat Medialny @Magazif⁠ ⁠ #projektwnetrz #architekturawnętrz #projektowaniewnetrz #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠ #konkurs #RenoKonkurs⁠ #renodrzwi #drzwiprzesuwne #drzwi #konkursdlaarchitektów #konkursdlaprojektantów #konkursy #dekoracjewnętrz #wystrójwnętrz #wnetrzarskieinspiracje #stylowewnetrza #wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposażeniewnętrz #stylskandynawski⁠ #interior_and_living #barndoor #interiors
Jesteś architektem bądź projektantem wnętrz? ⁠
Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!😊⁠
Już w najbliższy piątek 21.01 startuje Druga Edycja Konkursu #RenoWnętrze2021 ⁠
⁠
Co nowego w Edycji #RenoWnętrze2021 ?⁠
➡ 4 nagrody o łącznej wartości  7000 pln ⁠
➡ artykuł w magazynie @Magazif poświęcony zwycięskiemu projektowi ⁠
➡ dwie kategorie zgłoszeń: realizacja oraz wizualizacja⁠
⁠
Brzmi ciekawie?⁠
Zapoznaj się  z zasadami konkursu i zaznacz w kalendarzu daty 21.01.2022 do 20.02.2022, by nie umknął Ci termin zgłoszenia swojej pracy do konkursu #RenoWnętrze2021⁠
⁠
Czekamy na Twoje zgłoszenie!😍⁠
⁠
------------------------------------⁠
⁠
Jak to działa:⁠
➡ Konkurs trwa od dnia 21.01.2022 do 20.02.2022⁠
➡ Dokonaj rejestracji przez formularz zgłoszeniowy (link w Bio wkrótce)⁠
➡ Przygotuj minimum 5 zdjęć lub wizualizacji (im więcej tym lepiej) ⁠
➡ Udostępnij na swoim profilu Instagram, w formie postu, nie mniej niż 2 fotografie z drzwiami RENO⁠
➡ Opisz krótko to wnętrze, w jakim jest stylu i dla kogo zostało zaprojektowane⁠
➡ Pamiętaj o użyciu w poście #RenoWnętrze2021 oraz koniecznie oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ ⁠
⁠
Nagrody:⁠
W konkursie nagrodzimy 4 osoby⁠
Nagroda główna w kategorii aranżacja: 4 000 zł + wartość podatku +  publikacja w MAGAZIF.com⁠
Nagroda główna w kategorii wizualizacja: 2 000 zł + wartość podatku ⁠
Wyróżnienie w kategorii aranżacja: 500 zł + wartość podatku⁠
Wyróżnienie w kategorii wizualizacja: 500 zł + wartość podatku⁠
⁠
#projektwnetrz #architekturawnętrz #projektowaniewnetrz  #aranżacjawnętrz⁠ #architektwnetrz⁠ #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠ #konkurs #RenoKonkurs⁠ #reno #renodrzwi #drzwiprzesuwne #konkursdlaarchitektów #konkursdlaprojektantów #konkursy #konkurs2021 #eleganckiewnetrza  #wnetrzarskieinspiracje #stylowewnetrza #wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposazeniewnetrz #stylskandynawski⁠
Jesteś architektem bądź projektantem wnętrz? ⁠ Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!😊⁠ Już w najbliższy piątek 21.01 startuje Druga Edycja Konkursu #RenoWnętrze2021 ⁠ ⁠ Co nowego w Edycji #RenoWnętrze2021 ?⁠ ➡ 4 nagrody o łącznej wartości 7000 pln ⁠ ➡ artykuł w magazynie @Magazif poświęcony zwycięskiemu projektowi ⁠ ➡ dwie kategorie zgłoszeń: realizacja oraz wizualizacja⁠ ⁠ Brzmi ciekawie?⁠ Zapoznaj się z zasadami konkursu i zaznacz w kalendarzu daty 21.01.2022 do 20.02.2022, by nie umknął Ci termin zgłoszenia swojej pracy do konkursu #RenoWnętrze2021⁠ ⁠ Czekamy na Twoje zgłoszenie!😍⁠ ⁠ ------------------------------------⁠ ⁠ Jak to działa:⁠ ➡ Konkurs trwa od dnia 21.01.2022 do 20.02.2022⁠ ➡ Dokonaj rejestracji przez formularz zgłoszeniowy (link w Bio wkrótce)⁠ ➡ Przygotuj minimum 5 zdjęć lub wizualizacji (im więcej tym lepiej) ⁠ ➡ Udostępnij na swoim profilu Instagram, w formie postu, nie mniej niż 2 fotografie z drzwiami RENO⁠ ➡ Opisz krótko to wnętrze, w jakim jest stylu i dla kogo zostało zaprojektowane⁠ ➡ Pamiętaj o użyciu w poście #RenoWnętrze2021 oraz koniecznie oznacz nasz profil @RenoDrzwi⁠ ⁠ ⁠ Nagrody:⁠ W konkursie nagrodzimy 4 osoby⁠ Nagroda główna w kategorii aranżacja: 4 000 zł + wartość podatku + publikacja w MAGAZIF.com⁠ Nagroda główna w kategorii wizualizacja: 2 000 zł + wartość podatku ⁠ Wyróżnienie w kategorii aranżacja: 500 zł + wartość podatku⁠ Wyróżnienie w kategorii wizualizacja: 500 zł + wartość podatku⁠ ⁠ #projektwnetrz #architekturawnętrz #projektowaniewnetrz #aranżacjawnętrz⁠ #architektwnetrz⁠ #inspiracjewnetrz⁠ #aranzacjawnetrz⁠ #konkurs #RenoKonkurs⁠ #reno #renodrzwi #drzwiprzesuwne #konkursdlaarchitektów #konkursdlaprojektantów #konkursy #konkurs2021 #eleganckiewnetrza #wnetrzarskieinspiracje #stylowewnetrza #wnętrza⁠ #domoweinspiracje⁠ #wnetrzazesmakiem⁠ #mojemieszkanie⁠ #nowoczesnewnetrza⁠ #wyposazeniewnetrz #stylskandynawski⁠