Systemy do drzwi przesuwnych – optymalne konfiguracje do każdego wnętrza!

Rozwiązania, które wnosisz do swojej przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej mają nie tylko wyglądać estetycznie i cieszyć oko Twoje i zaproszonych gości, ale przede wszystkim powinny być funkcjonalne i sprawić, że codzienne z nimi obcowanie będzie jeszcze bardziej komfortowe. Jak tego dokonać? Wybierając drzwi przesuwne w idealnej konfiguracji.

Systemy do drzwi przesuwnych pojedynczych

Najbardziej popularne, wykorzystywane w różnorakich przestrzeniach i z różnym przeznaczeniem – pojedyncze drzwi przesuwne potrafią w mig odmienić klimat miejsca. Świetnie sprawują rolę adaptacyjną poprzez płynne połączenie lub rozdzielenie od siebie dwóch osobnych pomieszczeń.   Sprawdzają się w każdym wnętrzu: nowoczesnym, klasycznym, industrialnym lub rustykalnym. Pojedyncze drzwi mogą być montowane na dowolnym systemie przesuwnym, wykonane niemal z dowolnego materiału i opatrzone designerskimi detalami, które wpasują się w ogólną aranżację.

Systemy do drzwi przesuwnych podwójnych

Pomieszczenia o dużym natężeniu ruchu rządzą się swoimi prawami, wymagając więcej swobody w poruszaniu się. W salach konferencyjnych i wystawowych, audytoriach i przestronnych salonach, a także w innych miejscach z dużym otworem drzwiowym idealnie sprawdzają się podwójne drzwi przesuwne. Ich zamontowanie nie wymaga dużej przestrzeni na ścianach, a konfiguracja pozwala otwierać oba skrzydła naraz lub pozostawić jedno otwarte, a drugie zamknięte w zależności od potrzeb. Podwójne drzwi przesuwne nadają pomieszczeniom eleganckiego szlifu, stanowiąc same w sobie najlepszą dekorację.

Systemy do drzwi przesuwnych naprzemiennych

Co możesz zrobić, gdy każdy centymetr powierzchni montażowej na ścianie jest na wagę złota? W takiej sytuacji ciekawym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne otwierane naprzemiennie, czyli takie, które się nawzajem wymijają. Są z powodzeniem montowane w kabinach prysznicowych lub szafach z uwagi na fakt, że ułatwiają dostęp do jednej lub drugiej strony wnętrza bez konieczności rozsuwana drzwi na boki. Oczywiście nie jest to ich jedyne przeznaczenie. Niech limitem w projektowaniu przestrzeni będzie tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Systemy do drzwi przesuwnych w montażu sufitowym

Alternatywą dla naściennych systemów mocujących drzwi przesuwne są systemy do montażu sufitowego. Można na nich osadzić drzwi pojedyncze, podwójne lub nawet drzwi naprzemiennie otwierające się. Takie rozwiązanie poleca się w przypadku gdy np. otwór drzwiowy sięga aż do sklepienia sufitu. Drzwi „zawieszone” przy użyciu systemu sufitowego nabierają kształtu kotary lub zasłony, które oddzielają od siebie dwie przestrzenie. Praktycznie, wygodnie i nowocześnie!

Wszystkie powyższe rozwiązania są dostępne w naszym sklepie internetowym www.reno-reno.pl/sklep lub na indywidualne zamówienie na maila: drzwiprzesuwne@reno-reno.pl

Podwójne drzwi drewniane do garderoby w sypialni
Drzwi przesuwne naprzemienne w rustykalnej sypialni
Przesuwna ściana w salonie

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *